عنوان گروه خبري / بیمه‌های زندگی . بیمه درمان . بیمه اتومبیل . بیمه حوادث . سایر . بیمه اتکائی . مدیریت ریسک . مدیریت بیمه . بازاریابی و فروش بیمه . تنظیم‌گری و نظارت بر بیمه . نوآوری و فن‌آوری بیمه .
  • ساعت : ۱۰:۰۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 11
خبرگزاری انشورنس پُست
بیش از ۱۸۰ سال است که انشورنس پست، پوششی غیرقابل‌مقایسه درباره مباحث پیچیده صنعت ارائه داده است

انشورنش پُست[1]، با هدف تهیه اخبار و گزارش‌های صنعت بیمه، در سال ۱۸۴۰ در انگلستان راه‌اندازی شد. در ابتدا، این خبرگزاری به گزارش درباره بازار بیمه انگلستان می‌پرداخت، اما امروزه، هیئت تحریریه این مرکز در دو شهر لندن و هنگ‌کنگ دفتر دارد. این موضوع سبب می‌شود تا بازارهای بیمه محلی و جهانی نیز تحت پوشش این خبرگزاری قرار بگیرند.

خبرگزاری انشورنس پست، منبعی پیشرو از بینش و تحلیل ژرف درباره تمامی جنبه‌های صنعت بیمه انگلستان است. با عدم‌اطمینان گسترده در این بازار، مشارکت‌کنندگان صنعت، به اطلاعات معتبر و دقیق و تحلیلی درباره آنچه برای شرکت‌‌ها و مشاغل، مشتریان و رقبای آنان مهم است، نیاز دارند.

بیش از ۱۸۰ سال است که انشورنس پست، پوششی غیرقابل‌مقایسه درباره مباحث پیچیده صنعت ارائه داده است که یا به آن توجهی نشده و یا کمتر در گزارش‌ها به آن اشاره شده است. معمولاً، خبرهای تازه‌ صنعت توسط این خبرگزاری انگلیسی منتشر می‌شود، اما تلاش آن، رقابت برای رساندن جدیدترین اخبار نیست. در عوض، در این مرکز اطلاع‌رسانی بیمه به مباحث جزئی پرداخته می‌شود، پیامدها ارزیابی می‌گردد، با بازار، نهادهای نظارتی و دیگر سهامداران گفتگو می‌شود و مطالبی جزئی و تحلیلی ارائه می‌گردد. در نهایت، کاربران قادر خواهند بود تا با تصمیم‌هایی آگاهانه در بازار، عمل کنند.

اشتراک

اشتراک برخط انشورنس پست، اجازه دسترسی به کلیه محتوای برخط این خبرگزاری را می‌دهد. آرشیو این مرکز، شامل بیش از ۱۱۰ هزار مطلب از جمله اخبار، تحلیل عمیق و مصاحبه با افراد سرشناس صنعت در موضوعاتی همچون خسارات، بیمه‌گری، کارگزاری، مدیریت ریسک و فناوری می‌شود.

اشتراک در انشورنس پست، سه حوزه اصلی را در برمی‌گیرد:

 تحلیل و بینش عمیق که شامل مقالات، گزارش‌ها، ویدئوها و تحلیل‌های تخصصی و استثنائی است.

آموزش که شامل دو ابزار منحصربه‌فرد برای حمایت از الزامات آموزش مستمر حرفه‌ای (CPD)[2] و دستورالعمل توزیع بیمه می‌شود.

ماتریس بیمه[3] که شامل رتبه‌بندی انحصاری، داده‌های تخصصی و ابزار تعاملی معیارسنجی[4] برای ۱۰۰ بیمه‌گر برتر می‌شود. این ماتریس موارد ذیل را نیز شامل می‌گردد: تحلیل تخصصی، روندهای تاریخی، مهم‌ترین‌های شرکت‌ها و بخش‌بندی رشته‌های تجاری ۱۰۰ شرکت برتر انگلستان. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، روی این لینک کلیک نمایید.

اشتراک در انشورنس پست، یک ساله است.

اشتراک شرکتی

خبرگزاری انشورنس پست، به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا به صورت گروهی و بر اساس نیاز خود، اشتراک خریداری نمایند. قیمت مشخصی برای بخش اشتراک وجود ندارد و مواردی همچون محتوای مورد نیاز، تعداد کاربران و سلایق دریافت اطلاعات برای تعیین قیمت، لحاظ می‌شود.

خبرنامه

خبرنامه‌ انشورنس پست از طریق ایمیل برای افراد ارسال می‌گردد. افراد می‌توانند با مراجعه به این لینک، اطلاعات و ایمیل خود را وارد نمایند و در خبرنامه انشورنس پست ثبت‌نام نمایند.

آموزش پست

وقتی روی بخش آموزش پست[5]، کلیک می‌نمایید، چندین مجموعه مقاله برای مطالعه عرضه می‌شود. هر مقاله، چند ساعت معین آموزش مستمر حرفه‌ای (CPD) ارائه می‌نماید. برای موفقیت در این آموزش‌ها، باید فرد حداقل ۸۰ درصد در آزمون کوتاه عرضه‌شده، نمره قبولی کسب نماید. پس از موفقیت در آزمون، به فرد گواهی آموزش مستمر حرفه‌ای (CPD) اعطا می‌گردد که ساعات آموزشی وی را داراست.

آزمون کوتاه پست شامل موضوعاتی است که در مقالات مطالعه‌شده فرد، به آنها اشاره شده است. بهتر است، فرد متقاضی، ابتدا مقالات مرتبط را مطالعه نماید. امکان تکرار آزمون وجود دارد. اما فرد تنها زمانی که در آزمون موفق شد، قادر خواهد بود، گواهی دریافت نماید. پس از قبولی، معمولاً پنج روز کاری زمان نیاز است تا گواهی، آماده و ارسال شود. در صورت عدم‌دریافت گواهی، فرد متقاضی می‌تواند با ایمیل info@postonline.co.uk تماس حاصل نماید.

برای استفاده از آموزش پست، روی این لینک کلیک نمایید.

نرم‌افزار همراه

نرم‌افزار همراه انشورنس پست، در دو سیستم عامل اندروید و اپل، عرضه شده است. این نرم‌افزار کلیه اطلاعات برخط این خبرگزاری را دارد و با اتصال به اینترنت،‌ بروزرسانی می‌شود.

 


[1] Insurance Post

[2] Continuing Professional Development

[3] Insurance Matrix

[4] Benchmark

[5] Post Learning

منبع خبر
منبع: انشورنس پست، تاریخ استخراج: 25 اردیبهشت 140۳ (14 می 2024)
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0